Šou tvoja tvár znie povedome sa u slovenských divákov teší veľkej obľube, najnovšia séria hostí okrem hercov, spevákov a moderátorov aj známych zabávačov – Evelyn a Fera Joke-a. Práve prvá spomínaná si dnes zlízla poriadnu dávku kritiku. Nie však ani tak za svoj výkon, ako za svoj výzor. 

To, že prirodzenosť a sebavedomie sa u ženy nabudúda mimoriadne ťažko, o tom netreba ani hovoriť. Sympatická blondína pôvodom z Oravy si srdcia fanúšikov získala práve kvôli svojej otvorenosti a tomu, že sa na nič nehrá.

Jeden z najznámejších slovenských tatérov, ktorého v šoubiznise pozná takmer každý, si do nej ale nepekným spôsobom rýpol. Ak sa mu aj nepáčia plnšie ženy, slušnosť káže, že gentlemen o týchto veciach dáme nehovorí, a už vôbec nie na verejnosti. 

Sama Potučka sleduje na Instagrame takmer 60 tisíc fanúšikov, neunikol im dnešný Instapríbeh. V ňom vykreslil známu komičku ako “malamuta”.

,,To si vážne toto idete? Tu ide do pii sebareflexia neuveriteľným spôsobom. Jak keby malamut jeol do kontajnera plneho skla a ešte sa z toho teší. WAU,” znie vo vyjadrení vedľa fotky Evelyn ako JLo. Čo si o tom myslíte vy? Bolo to vhodné?

Jeho vyjadrenie s fotografiou si pozrite >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ samuel_potucek, evelynjefresh