Je doslova nemožné, čo sa v poslednom období v slovenskom šoubiznise deje. Jasné, všetko sú to dobré správy a už o pár mesiacov sa môžeme tešiť na plno nových celebritných mamičiek. Pred niekoľkými hodinami oznámila tehotenstvo ďalšia.

Na sviatok všetkých zaľúbených sa rozhodla podeliť s fanúšikmi o krásnu novinu aj bývalá účastníčka reality show Farma. “Krásneho Valentína všetkým, my už svoj valentínsky darček máme. Pánbožko nám požehnal ten najkrajší 🙏🏻 Naša tretia tohtoročná novinka ☺️ 4 roky vzťahu a tvrdej práce za nami najvyšší čas užiť si materskú 🥰 už nech si medzi nami láska, tešíme sa na teba,” píše na Instagrame.

Eva je za Matúša Strážnického vydatá necelé dva roky, zaľúbenci si povedali svoje áno v lete 2018. Blondína sa do povedomia divákov dostala vďaka deviatej sérii farmárskej šou, aj keď nepôsobí ako typická influencerka, fanúšikov si stále zachovala.

“Ahoj bábätko tešíme sa na teba, zahrnieme ťa všetkou láskou sveta,” hovorí šťastná mamina, ktorá sa prírastku do rodiny už nevie dočkať. BLAHOŽELÁME 🙂

Foto/Zdroj: Instagram/ evazelnikova