Včera sme mohli sledovať semifinále reality šou Farma, z ktorého do veľkého finále, ktoré bude už dnes, postúpili Milan, Dominik a Peťo. Najďalej zo žien sa dostala prostoreká Karin, ktorá skončila na štvrtom mieste a jej šance na rozprávkovú výhru sa rozplynuli tesne pred bránami finále.

 

Len čo začala byť Karin na sociálnych sieťach znova aktívna, poriadne to tam rozprúdila. Najskôr sa do seba pustili spolu s Ibim Maigom. Dôvodom boli nepekné veci, ktoré povedal na jej adresu.

Keďže sa finále koná už dnes večer a bude vysielané naživo, farmári sa počas celého dňa pripravujú na veľkolepú show. Veľkého záveru by sa mali zúčastniť aj všetci ex-farmári a práve dvaja z nich sa pripravujú spoločne. V jednej posteli spolu prekvapilo skončila Karin s Michalom!

Spoločné video uverejnila 25-ročná Barbie na svojom Instagrame. Obaja sú v posteli len v spodnom prádle a počas účinkovania v reality šou spolu vychádzali veľmi dobre. Je teda len na vás, čo si o tom budete myslieť. 🙂

Michal s Karin skončili v jednej posteli

Karin s Mišom v jednej posteli nájdete >>> TU <<<

Zdroj/Foto/Video: Instagram, streamable.com

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.