farma

Na televíznom statku sa príchodom Zlatej éry poriadne zamiešali karty. Rozdeľovanie zlatých tehličiek, zmiešané duely či možnosť vyhrať imunitu. To všetko sú faktory, ktoré značne komplikujú akékoľvek taktizovanie súťažiacich. Zdá sa však, že jedna silná dvojica už má vopred naplánované ako sa dostať k tučnej výhre v duchu hesla “aby ovca zostala celá aj vlk sýty”!

 

Diváci farmárskej reality šou zaiste postrehli, že niektorí súťažiaci majú šance dostať sa do finále vyššie, ako tí ostatní. Ide najmä o fyzickú silu, ktorá je potrebná v dueloch, ale aj pracovitosť na statku, ktorá tak týchto adeptov na výhru uprednostňuje v kolektíve, pred “lenivými” súťažiacimi.

Farmári Dominik Porubský a Milan Vysokai držia spolu nakoľko “si sadli”. Nevedno či ide o pravé priateľstvo, alebo aj jeden aj druhý tušia, že práve oni sú na statku najobávanejšími súpermi. Aj keď sa mnohí vystatujú, že by sa nezdráhali vziať Domina, alebo Milana do duelu, zdá sa že ide len o prázdne reči. Dvojica tak vytvorila silné partnerstvo a zdá sa, že majú aj taktiku ako udržať ich kamarátstvo aj po odchode zo statku.

„Keby som šiel do finále a je tam Domino, tak sa s ním rozdelím na polovičku a máme priateľský duel. To sme sa už dohodli,“ vyzradil plány kamarátskej dvojice Milan. Či im táto taktika výjde, zatiaľ nevedno, no v ostatných sériách Farmy takéto pokusy o deľbu výhry už nastali. O peniaze sa chceli rozdeliť aj farmársky kamaráti Lucia Mokráňová a Tomáš Mrva. Po ukončení šou sa však ukázalo, že víťaz Mrva financie deliť na polovicu neplánuje, čo znamenalo aj definitívny koniec priateľstva.

Dominik a Milan si plánujú výhru rozdeliť

dominik milan

Deľba výhry nadobro rozhádala farmárov Mrvu a Mokráňovú

mrva mokranova

Zdroj: TV Markiza, pluska.sk | Foto: Facebook