Osemnásobná matka Lucie Navrátilová z českej Zámeny manželiek pred časom zaskočila kompletne všetkých. Žena, ktorá sa stará len o štyri zo svojich detí a svojim krikom a extrémne špinavým domovom sa preslávila po celom Slovensku a Čechách, si po skončení relácie vzala nie svojho partnera, s ktorým žila počas natáčania, ale usvedčeného vraha Michala.

S Michalom to vyzeralo na veľkú lásku. Na svet vypúšťali nechutné fotografie svojich francúzskych bozkov či polonahého ženícha so vztýčeným prostredníkom a zbraňou v ruke a plánovali svadobnú cestu. Všetko sa však akosi „zvrtlo“. Najnovšie správy totiž hovoria o rozvode, a to len 3 mesiace po svadbe!

Ešte pred mesiacom sa pritom dušovali, ako veľmi sa milujú. Lucia, ktorej deti nemali ani základné hygienické návyky, si zároveň sťažovala, že s Michalom sa dlhodobo snažia splodiť dieťa, no nedarí sa im. Rozvod ako prvý ohlásil Michal, ktorý si v minulosti za vraždu iného muža odsedel 12 rokov.

„Ahojte, priatelia. Dnešným dňom 23.5.2021 som spísal žiadosť o rozvod s mojou ženou. Napriek tomu, že ju šialene milujem, som nútený sa s ňou rozviesť,“ znie v preklade smutná správa na jeho Facebooku.

Zamilovaná Lucie k tomu dodala len jedno: „Prepáčte, ale bohužiaľ zajtra žiadam o rozvod ja s Michalom.“ Chcela tak uviesť veci na pravú mieru a dať všetkým najavo, že iniciátorkou ukončenia manželstva bola ona. Prečo sa mediálne neslávny pár len tri mesiace po svadbe nadobro rozchádza, tak zatiaľ zostáva záhadou.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/extra.cz, TV Nova