Nočné cesty domov, najmä keď sa vraciate z divokej párty, vedia byť poriadne nebezpečné. Presvedčila sa o tom aj mladá dievčina, ktorá na tú svoju rozhodne tak rýchlo nezabudne!

Všetko sa to udialo v piatok 29. septembra krátko pred polnocou v Londýne, keď sa mladá študentka (19) vracala so svojimi priateľmi domov z podniku. V centre sa však od nich oddelila a kráčala domov sama, čo ale robiť nemala. Podľa metropolitnej polície ju totiž napadli až traja rôzni muži.

Prvého zachytila bezpečnostná kamera na ulici Cambridge Heath Road, no snímky boli na uverejnenie príliš nekvalitné. Chlapík dievča údajne zatiahol do vchodu, pričom v lokalite sa našli kúsky jej oblečenia. K druhému incidentu došlo po polnoci, kedy bolo študentku vidno na ďalšej kamere z ulice Mint Street. Tu ju začal sledovať bradatý chlap tlačiaci bicykel. Na ulici Corfield Street ju dobehol a išiel s ňou do ústrania mimo kamier, kde spolu nejaký čas pobudli. Keď odtiaľ odišli, oblečenie študentky vyzeralo byť značne neupravené.

Posledný incident sa stal na ulici Corfield Street okolo 00.45 hod. Na záberoch vidno muža v kapucni, ktorý si to za dievčinou namieril k obrubníku medzi zaparkovanými autami, kde ju aj napadol.

Dievča nakoniec našiel náhodný okoloidúci v zlom stave, a tak ihneď privolal políciu, podľa ktorej bola študentka zdrogovaná. Traja neznámi chlapi to teda zrejme neváhali využiť a s dievčinou si zašpásovali.

Zdroj/Foto: youtube