Dwayne „The Rock“ Johnson patrí medzi najznámejších hercov súčasnosti. Z veľkej časti za to vďačí aj svojmu učinkovaniu vo filmovej sérii Rýchlo a Zbesilo. Nedávno malo premiéru 8.pokračovanie tejto snímky a The Rock prezradil, aký tréningový plán zvolil pred natáčaním. Chcel byť totiž v lepšej kondícii, než kedykoľvek predtým!

Jeho príbeh je inšpiráciou pre milióny ľudí po celom svete. Kedysi bol známy ako úspešný wrestler, dnes hviezdi na hereckom pľaci. Dwayne „The Rock“ Johnson je ako bývalý športovec známy svojou láskou k cvičeniu. Pred natáčaním Rýchlo a Zbesilo 8 však ešte viac sprísnil svoj jedálníček a tréningový plán.

The Rock sa rozhdol, že pred „osmičkou“ chce nabrať ďalších 10 kg svalovej hmoty. Preto začal jesť sedemkrát za deň a doprial si skutočne výdatné jedlá. Celkovo príjmal denne 6000 kalórí, pričom jeho strava pozostávala najmä z mäsa, zeleniny a vajec. Samozrejme, pri väčšom príjme kalórí zvolil aj intenzívnejší tréningový plán a tak začal trénovať ešte tvrdšie a to dvojfázovo. Dva tréningy denne si doprial až šesťkrát do týždňa! Či sa mu podarilo jeho cieľ splniť a či je namakanejší než kedykoľvek predtým, to si môžete pozrieť už aj v našich kinách, pretože premiéra Rýchlo a Zbesilo 8 bola 13.apríla 2017. 🙂

Tréningy „The Rocka“ pred natáčaním Rýchlo a Zbesilo 8

Rýchlo a Zbesilo 8 trailer

Zdroj/Foto: Maxim.com, Instagram, youtube