Sarah Vaeth je 42 ročná teta, ktorá si veľmi zakladá na svojej postave. Odjakživa túžila priťahovať pohľady a zdá sa, že to o čom celý život snívala sa jej aj podarilo. Dnes sa za ňou skutočne otočí takmer každý…

 

Pred 6 rokmi sa Sarah rozhodla, že si vybuduje dokonalú, ženskú postavu. Inými slovami túžila po kryvkách a perfektonom štíhlom páse. Namiesto cvičenia či náročných diét sa však rozhodla pre inú variantu a síce, pre nosenie sťahovacích korzetov.

Korzet v súčastnosti nosí viac ako 20 hodín denne a vraj sa vďaka nemu cíte neuveriteľne príťažlivo. Krátku prestávku si dala iba počas tehotenstva, no prakticky okamžite po pôrode sa do kozetu navliekla znova. Dnes sa Sarah môže “pochváliť extrémne úzky 40 centimetrovým pásom, no to či je táto telesná disproporcia skutočne atraktívna necháme na vašom posúdení.

Fotošpeciál:

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!