Hovorí sa, že žena je najkrajšia nenalíčená. Uznávame, niektoré ženy make-up naozaj nepotrebujú a aj po prebudení vyzerajú úžasne, no sem-tam sa stane, že nemáte svoj deň a nejaké tie líčidlá sa skutočne zídu.

 

Nezabúdajte ale na to, že čím výraznejšie sa zvyknete maľovať, tým väčší šok nastane, keď sa “omietky” zbavíte. Je pravdou, že make-up dokáže aj zo škaredého káčatka vykúzliť nádhernú labuť. Chlapi si preto zvyknú robiť srandu, že na prvé rande by sa malo ísť rozhodne na kúpalisko, kde sa odhalí pravá ženská krása.

Prvé miesto v najvýraznejších transformáciách si držia jednoznačne Aziatky. Tie dokážu doslova čarovať, pretože to, čo vytvárajú pomocou maľovačiek, je priam neuveriteľné. Z nenápadnej ženy sa tak razom stáva oslňujúca deva, ktorá svojím vzhľadom vyráža na uliciach dych.

Ani nevieme, ako opísať to, čo uvidíte na nasledovnom videu. Nechce sa nám veriť, že ide o jednu a tú istú ženu. Veď pozrite sa a pochopíte sami.

Ako sa zo škaredého káčatka stane krásna labuť

Zdroj/Foto/Video: mojevideo.sk/streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.