Talianský podnikateľ Diego Roda, sa do povedomia slovenskej verejnosti dostal obzvlášť potom, ako ho vo svojom poslednom článku spomenul zavraždený novinár Ján Kuciak. Roda nezaprie, že sa mu v podnikateľskej činnosti na východe Slovenska darilo. Dôkazom o jeho úspechu je aj luxusné športové žihadlo, na ktorom sa Talian vozí. Na jeho červenom miliónovom Ferrari však nesedí jeden detail, všimnete si ho aj vy?! 

 

Keď kontroverzného Taliana zachytili novinári, pri prenasledovali kvôli informáciám z článku nebohého novinára Kuciaka, polovici Slovenska padla sánka. A to nie len kvôli obvineniam, ktoré padli na jeho hlavu, ale aj vďaka žihadlu na ktorom sa preváža v uliciach Michaloviec. Dopravné predpisy, ktoré platia na Slovensku, asi ale veľa talianskemu boháčovi nevravia. Svedčí o tom aj podstatný detail na jeho nablýskanom Ferrari.

Talianovej pýche na štyroch kolesách chýba štátna poznávacia značka. Vyhláška ministerstva vnútra pritom hovorí jasne o umiestnení tabuľky s evidenčným číslom, ktorá má byť pri vozidlách kategórie M, N a pri nákladných štvorkolkách kategórie L7e vpredu spravidla uprostred a vzadu uprostred alebo na ľavej strane vozidla.

Ku kauze sa pre portál aktuality.sk, vyjadril aj policajný viceprezident Ábel: „Jednoznačne porušuje vyhlášku a používa vozidlo, ktoré nie je spôsobilé na premávku.“ U majiteľov drahých športových áut, nie je jazdenie bez ŠPZ vraj ničím výnimočným, evidenčné tabuľky im vraj špatia dizajn luxusných tátošov.

roda ferrari

Videá, na ktorých je zachytené Ferrari bez prednej značky

Zdroj/Foto: aktuality.sk, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.