Dlhoročný vzťah sa jej podarilo zrujnovať jedinou selfie. Neverná žena odletela na služobnú cestu z ktorej svojmu priateľovi poslala nahé fotky a práve to sa jej stalo osudným. Chlapík z tohoto príbehu mal totiž zrak, ako jastrab!

Chlapík menom Liam Liam, mal už dlhší čas silné podozrenie, že ho jeho piateľka Jackkie podvádza…

no v tomto podozrení sa utvrdil až po tom, čo odletela na služobnú cestu. Neverné dievča mu totiž po ubytovaní na hotelovej izbe začalo posielať svoje fotky. Tá prvá bola ešte telatívne v pohode, no keď si vyzliekla podprsenku, bolo všetko jasné! “Si na tej izbe sama?” spýtal sa Liam v textovke. “Ježiš jasné, že áno, veď tu nikoho nepoznám! Ak mi neveríš, kľudne zavolaj do hotela, číslo izby je 1 422.”

schranka-33

V tejto chvíli si slečna ešte stále neuvedomovala, kde spravila chybu, no na svojej nahej selfie si nevšimla nenápadný, ale za to usvedčujúci detail. Tým bol kúsok kufru v ľavom rohu. Liam dobre vedel, že tento kufor jej nepatrí. Preto zavolal do hotela, kde ho uistili, že u nich žiadna žena menom Jackie ubytovaná nie je! Opýtal sa teda, či by mohol hovoriť s Tomom, ktorý bol šéfom v Jackieinej firme a skúste hádať, kam ho prepojili. Priamo do izby číslo 1 422! FOTKY JACKIE NÁJDETE TU!

„Snáď si nemyslíš, že som idiot! Za mojím chrbtom si zorganizujete akože služobku, odletíte si do Atlanty a ty potom predstieraš, že si tam sama. Vedel som, že niečo medzi vami je. Ten kufor je určite jeho a on na teba čaká za dverami! Choď do r*ti!” Týmito slovami Liam ukončil konverzáciu a samozrejme aj celý vzťah…

Zdroj/Foto: Instagram