Kto iný by sa mohol pochváliť s desiatky vtipnými situáciami so zákazníkmi, keď nie taxikári. S jednou vtipnou historkou sa rozhodol vyjsť na sociálnej sieti aj nemenovaný pán z nasledujúceho príbehu. Raz si jeho taxislužbu objednala známa moderátorka Kvetka Horvátová a ako to celé dopadlo?

„Prišiel som na objednávku. Nastúpila pani a išli sme. Hovorí mi, že tak sa jej nechce, ale musí ísť na vianočný večierok. Že ona väčšinou nechodila kvôli Farme. A ja, čo na srdci, to na jazyku… jej hovorím: ja som sa tiež vždy vyhýbal večierkom ak sa dalo, ale zas radšej by som išiel tam, ako pozerať sprostú Farmu…,“ spomína hneď na úvod taxikár a potom to prišlo.

„Ona s ľahkosťou a úsmevom: ja som ju moderovala…,“ napísal taxikár, dodal aj to ako sa obaja s Kvetkou v danom momente zabavili, dokonca ju neváhal pod svojím príspevkom označiť.

Chvíľu nato ho nemilo prekvapil jeden z komentov od neznámej užívateľky. „V tom momente by som zastala a vyhodila ju.“ napísala. Kvetka na seba nenechala dlho čakať a ihneď to okomentovala.  „A dôvod? Veď ja som bola slušná.. a Navyše, ako píše autor, zabavili sme sa. Napriek Vašej antipatii voči mojej osobe, hoci ma osobne vôbec nepoznáte Vám prajem všetko dobré,“ napísala moderátorka Kvetka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/kvetkah/depositphotos.com