Taxikári majú niekedy skutočne náročnú prácu, no na druhej strane, nájdu sa aj vtipné okamihy, ktoré im zlepšia deň. Niektorí zákazníci bývajú trochu viac zhovorčiví a šoféri sa tak chtiac-nechtiac dozvedajú rôzne vydarené historky.

Na Facebooku funguje obľúbená stránka Denník taxikára, na ktorej sa vodiči zvyknú pochváliť vtipnými alebo naopak negatívnymi skúsenosťami. Posledný príspevok získal viac než tisíc lajkov. Starší pán sa totiž posťažoval na 10-ročného nevychovaného suseda a stavíme sa, že v závere sa pobavíte aj vy.

Celý príspevok zo stránky Denník taxikára

Zákazník, starší pán…
Z: dnešné deti sú katastrofa, predstavte si to.. nasťahovali sa vedľa nás noví susedia. Majú syna asi tak vo veku desať rokov. Tak hlúpe decko som teda ešte nevidel.

ticho…

Zaujímalo ma prečo hlúpe, tak som sa opýtal..

Z: áno, prepáčte zasekol som sa normálne z toho chlapca. Viete ja som už na dôchodku a väčšinou niečo robím na záhrade alebo okolo domu a podobne. Teraz naposledy som odhŕňal a prišiel malý ťuťmák a pýta sa ma načo to odhŕňam, tak mu vravím, že nechcem aby sme mali sneh vyše domu. Viete čo mi povedal?

Ja: čo?

Z: vraj to robím zbytočne, lebo o chvíľu bude snežiť zasa. Tak sa ho pýtam či sa ani on neumýva, veď sa spotí zasa. A on mi povedal, že to nemôžem porovnávať lebo to je iné. Každý jeden deň príde s nejakou debilnou otázkou, pritom banálne veci, ktorým sa on čuduje. Mamu má lekárku, otec je bankár a on je rozmaznané hlúpe decko. Ale aspoň viem po kom je. Prišiel sused večer domov a znova som odhŕňal sneh pred bránou a on sa ma pýta prečo to odhŕňam keď sneží. Už som naozaj nemal slov, tak som sa robil, že nepočujem. Na druhý deň ráno vidím ako sa rodina hlupákov pokúša vyjsť z garáže a nejde im to. Viete prečo?

Ja: mali tam sneh? 😀

Z: to si predstavte.. toľko snehu, že mohli ísť akurát tak na autobus alebo zavolať taxi. To ste nepočuli tie nadávky.

Zdroj/Foto: Facebook/Denník taxikára, Pexels