V nedeľu na televíznych obrazovkách odštartuje šiesta séria zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, na ktorú sa nesmierne tešia diváci ako aj zúčastnení projektu. Reláciu plnú smiechu a kostýmov bude hodnotiť stála porota v zložení speváka Kulyho, nováčika na porotcovskej stoličke Lujzy Garajovej-Schramekovej a herečky Zuzany Šebovej. Práve pre Zuzanu bude porotcovanie veru iné, je totiž v očakávaní svojho druhého bábätka s manželom Michalom Kubovčíkom.

Pre televíziu Markíza prezradila, či vôbec stihnú spolu po dohode s režisérom dotočiť všetky časti šou. Na to herečka odpovedala neisto, pretože je už vo vyššom štádiu tehotenstva, tak je možné že ju už v niektorých častiach neuvidíme. Temperamentná Zuzka sa ale teší na všetko čo do pôrodu stihne a neváhala pristúpiť ani na úvodné špeciálne číslo porotcov, ktoré stvárnia ako skupina Lunetic. „Vybrali mi tento krásny výčes, ja som veľmi spokojná, myslím, že nejedno oko ostane suché po zhliadnutí tohto dielka,” povedala Zuzka, ktorá stvárni Martina s blod krátkymi vlasmi.

„Keď som bola tehotná s Rudkom, tak som v deviatom mesiaci hrala otca Furasa v Kredenci. Chcem, aby každé dieťa malo svoju rolu v tej záverečnej fáze,” dodala so smiechom budúca dvojnásobná mamička, ktorej to neskutočne pristane.

Rozhovor so Zuzanou Šebovou si pozriete TU!

Zdroj: TV Markíza Foto: Instagram/zuzana_sebova_kubovcikova