Len donedávna ju na Slovensku takmer nikto nepoznal, no 31-ročná herečka si získala srdcia fanúšikov aj u nás. V Čechách je mimoriadne populárna, vyše 14 rokov bola súčasťou obľúbeného seriálu Ulice. 

Podľa jej vlastných slov zo seriálu odišla na vlastnú žiadosť a po vzájomnej priateľskej dohode. Aktuálne hviezdi v speváckom projekte, kde si už vyslúžila nepríjemnú vlnu kritiky. Diváci tvrdia, že nevie dostatočne zhodnotiť spevácky talent a správa sa povýšenecky.

Patrícia na svojom Instagrame zverejnila fotografie z čias, keď mala pár kíl navyše. Ako sama vraví, nechce, aby ju fanúšikovia chválili či hladkali jej ego, chcela najmä upozorniť na to, že nikdy nebola súčasťou žiadnej reklamy na chudnutie a neužívala žiadne tabletky ani kvapky. Naráža zrejme na skutočnosť, že neznámy web zneužil jej snímky, s čím má kráska zjavné problémy a ani sa jej nečudujeme.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

„Nikdy som neužívala nijaké kvapky na chudnutie. Neverte tomu! Je to PODVOD! Sprosté zneužitie môjho mena a fotiek, takže ak narazíte na reklamu, kde ma uvidíte, ako propagujem čokoľvek na chudnutie, je to lož! Žiadne také prípravky nefungujú. Ak by fungovali, na svete nebudú tuční ľudia,“ rozčuľuje sa herečka.

Je pravda, že kráska má podrezaný jazyk, to vidia aj diváci v SuperStar. Každopádne, rozumieme tomu, že nikomu by sa nepáčilo, ak by bolo jeho meno a fotografie spájané s niečím, s čím osobnostne nesúhlasí. Fanúšikom odkazuje len jediné, funguje iba TOTO!

„Funguje iba pohyb a neprežieranie sa. Počúvajte svoje telo, hýbte sa pre radosť, pre dobrý pocit, nie kvôli chudnutiu, majte sa radi takí, akí ste a robte so sebou niečo, pokiaľ vy sami chcete, vykašlite sa na to, čo hovoria ostatní. Primárne je, aby sa človek cítil dobre vo svojom tele a bol spokojný vo svojej hlave,“ pokračuje v príspevku.

Zároveň ešte na záver dodáva, že naozaj nechce, aby jej niekto písal, aká je úžasná, či ju pozitívne hodnotili, ako vyzerá lepšie. „Je to len spôsob ochrany proti klamlivej reklame,“ zakončuje.

Patricie Pagáčová dnes

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Takto vyzerala ešte pred niekoľkokými rokmi

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ patricie.pagacova