Internetovú stránku Bazoš.sk pozná snáď každý. Miesto, kde denne pribudne desiatky inzerátov, týkajúcich sa predajov nehnuteľností alebo podnájmov, má u nás veľký úspech a nie len to.

Z času na čas sa na realitnej stránke objavia poriadne šlehy, ktoré nám spravia lepši deň. Tento inzerát panuje jednoznačne v top trojke a predajcovi patrí za jeho podanie prvá cena! 😀 😀

„Predám naloženú haciendu v Malackách (ani Džejár Júing z Dallasu nemal takú) má asi tak cez tristo metrov (lebo mám je**utých kamarátov, sem kolík – tam kolík) trikrát prerábaný projekt lebo sused je kkt a stavebný úrad je kapitola sama o sebe, tiež občas hrajú na pár dní v oslabovke … čo Vám poviem,“ začína sa rozpisovať predajca.

„V podstate by sa tam mohol natáčať aj Brazzers house (na Netflixe by sme rozbali rekord), sauna 3x väčšia jak mal Kočner, bazén olympijský rozmerov, trezor na 100 kg koksu, za kuchyňu by sa nemusela hanbiť ani Michelinská reštaurácia (na párky a čaj, čo je môj gastro strop to stačí) obývačka má strop taký že si tam nebne hlavu ani žirafa, hviezdne nebo za cenu ojazdeného Porsche, luxusná veľkoformátová Talianská dlažba farebná jak krovky z Poľska (čo kus to skoro originál), že sú okna z hliníka sa nemusíme baviť (samozrejmosťou je že sú v cene malého vrtulníka), pokračuje ďalej.

„Dôvod predaja vlastne ani neviem, ale horšie je že neviem ani prečo som ju začal stavať. Rozmýšľam síce nad tým už asi svetelný rok, ale rácio okolo tohto vlčieho bunkru neutekalo ani po obežnej dráhe… Stálo to už asi 14% HDP Slovenska za minulý rok ale za milión sa dohodneme. Tak ahoj. Podobné hľadanie: bonaparte, vila v cannes, pred kolaudáciou jak v Trnave, to sa takto nerobí do psej matere,“ zaklincoval na záver.

Nevieme o koho sa konkrétne jedná, ale týpek by sa mal týmto živiť! 😀 😀 😀

Zdroj: bazos.sk