21-ročný Dylan Wall vážil neuveriteľných 193 kilogramov, keď si povedal STOP. Namotivovať k chudnutiu a lepšiemu životu dokázal aj otca či priateľku! Pozrite, aké úžasné výsledky dosiahol za sotva rok.

Dylan na okamih, ktorý mu navždy zmenil život, nikdy nezabudne a je rád, že nabral odvahu sa postaviť svojej obezite čelom. Toto ho motivovalo. „Počas prehliadky mojej vysokej školy som stratil svoju skupinu, pretože som nevládal držať s nimi krok. Vedel som, že keby som sa rozhodol na škole zostať, nedokázal by som sa včas dostať na svoje hodiny. V tomto čase tiež porodila moja sestra. Nechcel som ísť svojmu synovcovi zlým príkladom,“ uviedol Dylan pre metro.co.uk.

Svoju premenu odštartoval veľmi netradičným spôsobom. Celé dva týždne jedol iba neochutené zemiaky, aby si vyčistil chuťové poháriky. „Potom som vynechal všetko mlieko a červené mäso a počítal som kalórie. Nechcel som, aby moje zdravé jedlo chutilo dobre. Jedol som len kvôli energii. Chcel som prerušiť svoju závislosť na jedle a nechcel som už viac jesť pre potešenie,“ prezradil odhodlaný vysokoškolák.

Následne sa jeho dni niesli v pravidelnom režime okolo zdravého jedla, počítaní kalórií a hodín v posilňovni. Nuž, za to úsilie to stálo a Dylan sa chystá na operáciu na odstránenie prebytočnej kože, ktorá mu už len zavadzia.

Dylan je dôkazom toho, že všetko sa dá, len treba chcieť!

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram/dylan.wall