Včerajší semifinálový duel znova priniesol niekoľko momentov, ktoré rozčertili fanúšikov na sociálnych sieťach. Ten, ktorý mal plné ústa rečí, ako je boj proti žene zbabelý, sa nakoniec presne v takejto situácii ocitol. 

 

Po troch disciplínach boli jasnými finalistami Dominik a Milan, medzi Karin a Petrom sa teda odohral napínavý súboj. Určite si spomínate, ako statný kamionista urážal Martina Šmahela práve za to, že si do oboch svojich duelov vybral ženu.

Nakoniec to spravil sám

To, čo tak veľmi kritizoval, sa v konečnom dôsledku stalo aj jemu. Karin si pri disciplíne so založením ohňa poranila ruku natoľko, že nebola schopná splniť ďalšiu úlohu s namáčaním handry a presúvaním vody do kade.

Blondína teda len nehybne stála a víťazný bod takpovediac “pustila” Petrovi. Fanúšikovia to ale kamionistovi dali poriadne vyžrať a aj keď si Karin do duelu nezvolil sám, v podstate ho neminulo to, že ženu tak či tak porazil, bohužiaľ ale, nie veľmi spravodlivo.

“Vlastne nie je žiadny chlap”

Diváci sa zhodli na tom, že Karin mohla pokojne postúpiť, a že priebeh duelu ani trocha nebol spravodlivý. „Peter porazil v dueli ženu. On vlastne nie je žiadny chlap. Jeho vlastné slová,“ znejú komentáre na Facebooku. „On proti takej slabej žene? Prečo ju nenechal vyhrať?“ píšu ďalší. Čo si o tom myslíte vy?

Foto/Zdroj: Facebook/farmaofficial

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)