Na dnes sme si pre vás pripravili takýto menší osobnostný test. Prezradí o vás viac než dosť a to podľa toho, čo ste si ako prvé všimli pri pohľade na obrázok. Presvedčte sa sami!

 

Čo vidíte?

  1. Uvideli ste ako prvé rybu?
    Ak áno, ste veľmi pokojný človek. Životné problémy prekonávate s ľahkosťou, avšak pokiaľ je to možné radšej sa im vyhnete. Vaše myslenie je pružné. Často sa stáva, že ste naivní, nie kvôli tomu, žeby ste boli hlúpi, ale kvôli vašej nadmernej dôvere v ľudí. V druhých vidíte len to najlepšie. Niektorí vás môžu vnímať ako slabých, alebo že neustále potrebujete pomoc, opak je však pravdou. Vaša láskavosť nie je slabosť, ale vaša sila! Tí najbližší vám môžu plne dôverovať, častokrát si od vás pýtajú radu.
  2. Uvideli ste ako prvé korene?
    Ak áno, ste stopercentný introvert! V prípade, keď vás niekto kritizuje, všetko si pokojne vypočujte. Povedzte si, že ide o radu, ako sa zlepšovať, čo určíte zohľadníte a všetko zmeníte k lepšiemu. Neviete si predstaviť život bez disciplíny. Zásady a morálka sú u vás na prvom mieste. Vďaka tomu mate takú húževnatú osobnosť a stále dosiahnete, čo chcete. Vždy usilujete o to, ako byť lepší. Nikto vás nemôže pripraviť o vašu nezávislosť. Dokonca ani vaša pokora nezvíťazí, pokiaľ vám niekto bude chcieť vnútiť svoj názor. Zdravý rozum s troškou tvrdohlavosti, to ste presne vy!
  3. Uvideli ste ako prvé stromy?
    Ak áno, môžete si byť istý, že ste extrovert. Aj keď ste voči ľuďom zdvorilí, nikdy nenecháte po sebe “šľapať”. Vo vzťahu k rodine a priateľom ste vždy úprimní a verní avšak od nich očakávate to isté. Dokonca môžete o sebe povedať, že ste na svojich blízkych veľmi nároční. Človek sa musí veľmi snažiť, aby získal vašu dôveru. Máte stále iskru. Kombinácia všetkých týchto vlastností  z vás robí záhadným. Iba málokto dokáže pochopiť, čo máte na mysli.

Tak čo, sedí to na vás?

Zdroj/Foto: novinkov.cz