Stačilo, že šla do Karibiku, urobila si tam niekoľko fotiek s obnaženým poprsím a bolo – internet zastal na pokraji výbuchu. Simona Krainová, ktorá sa aj v 47 rokoch môže tip-top postavičkou rovnať o polovicu mladším ženám v najlepšej forme, totiž nemá problém ukázať zo seba aj o trochu viac.

Kým pri prvých, o trochu decentnejších fotografiách, jej ľudia väčšinou tlieskali, modelkin najnovší záber niektorých komentujúcich nenechal chladných – no nie práve v pozitívnom slova zmysle.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

„Chudáci vaše deti…,“ vytkla jej istá Češka, podľa ktorej by sa Krainová ako matka mala za takéto fotografie poriadne hanbiť. „Tak čo má robiť, keď nič iného než to telo nemá,“ pridala sa ďalšia žena.

Jej komentár niektorí podporili poznámkami, že Simona je trápna, pretože už nedokáže zaujať inak, než nahými pózami, prípadne že by do obsahu jej Instagramu mal rezolútne zasiahnuť jej manžel.

Samotná modelka však mala pre všetkých hejterov odpoveď. Jej synovia sú vraj na ňu pyšní a fandia jej, záber jej manžel dokonca fotil a na reči, že sa na seba zúfalo snaží upozorniť telom, lebo nemá nič v hlave, mohla vždy modelka odpovedať len: „Kotkodák!“ 

Spomínanú FOTO nájdete >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/simonakrainova