Po pomerne jasno dueli nemala Tereza čo riešiť. Jednoznačne bola najslabšou hráčkou a bohužiaľ, Miška ju „rozbila“ 0:3. Tete sa emotívne rozlúčila s farmármi, kritika a drsné hlasy na ňu čakali aj po odchode zo statku. 

Tete sa netajila tým, že jediným dôvodom, prečo sa prihlásila na Farmu je, aby na ňu bol jej otec hrdý. Avšak v telke toho veľa neukázala a ako sama tvrdí, bolo to zostrihané tak, že na konci dňa vyzerá ako lenivá.

,,Fakt tam človek maká od rána do večera, niekedy do noci. Bohužiaľ, je to tak zostrihané, že tam málo vidno prácu, čo ma mrzí, takže som mu tam veľa nedokázala. Dokázala som maximálne to, že sa viem poriadne ožrať,“ uvádza čiernovláska, ktorá hneď v druhý večer nemala problém skočiť pod spacák nadržanému Mikimu.

,,Poviem na rovinu, otec je veľmi nahnevaný. Nedosiahla som to, čo som chcela. Dosiahla som pravý opak. Len ma to mrzí. Nemrzí ma to, čo sa stalo. Mrzí ma to, ako to bolo poňaté, ako to bolo vidno. Lenže ľudia sú tak zlí, že mu vyvolávajú. Nie známi dokonca, ale ľudia zo Slovenska si ho našli cez moju sociálnu sieť, kto to je. Zahanbujú ma. Robia zo mňa najväčšiu **** na Slovensku,“ odhalila. ,,Verím, že mi dá opäť šancu,“ dúfa Tete.

Celú Farmu-Xtra si pozrite >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza