Tereza a Milan zo šou Svadba na prvý pohľad sa do seba okamžite zamilovali a prežívajú spoločné rozprávkové chvíle. Láska je na nich vidieť už len keď sa na seba pozrú a usmejú sa. Milan spravil to, čo by iný ženích zrejme odmietol a Terezka sa mohla cítiť ako v siedmom nebi.

„Myslím si, že každým dňom sa viac a viac zbližujeme. Je to krásne. Cítim sa ako 15-ročná zamilovaná puberťáčka, je to proste úžasný chlap,“ priznala nevesta o svojom manželovi. Majú k sebe naozaj blízko, a preto Milan spravil niečo nepredvídateľné. Svojej Terezke začal pred ľuďmi na svadobnej ceste spievať!

„Ahojte, toto je môj manžel Milan, sme tu na medových týždňoch a požiadala som ho, či by mi nezaspieval. Ale on je hrozný spevák,“ povedala radostne nevesta do mikrofónu a začalo sa tak ženíchove vystúpenie.

„Myslím si, že to zvládol na jednotku a bolo to od neho naozaj veľmi milé, že do toho šiel. Mohol sa strápniť, spievať nevie, ale v rámci srandy to urobil,“ vysvetlila Terka. Hoci je ich láska silná, uvidíme, ako to bude prebiehať, keď sa vrátia späť do „reality.“

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial