Dnes už nie je žiadnou raritou, že maminy sa po pôrode najprv odfotia a až potom sa venujú malému prírastku. Zábery istej známej blogerky ale pubúrili natoľko, že si vyslúžili veľké množstvo kritiky.

Constance sleduje na sociálnych sieťach takmer milión fanúšikov a na akú takú kritiku a hejty je už určite zvyknutá. Po zverejnení fotografie z pôrodnice jej ľudia začali vyčítať, že nie je dobrá matka a že by sa svojmu dieťaťu mala venovať viac.

Fotografia zachytáva blogerku s mobilom a kolou v ruke, zatiaľ čo jej partner sa venuje bábätku. Niektorí ju zahrnuli výčitkami, iní si myslia, že predsa každá žena má po pôrode nárok na trocha relaxu.

“Včera som uverejnila fotku s mobilom v ruke v deň, keď sa narodil môj syn. Samozrejme, že veľa idiotov ma začalo súdiť, prečo držím v ruke mobil a nie som každú sekundu celá bez seba, vďačná matka, ktorá ani na okamih nepustí z rúk svoje dieťa. Nie je to váš problém. V skutočnosti, nie je to vôbec vaša starosť, ako sa matky postavia k materstvu. A viete, o čo by ste sa mali zaujímať? Keď sú deti zneužívané, hladujú, alebo sú inak zanedbávané. A vaším problémom by mali byť hlavne vaše deti. To, ako ich vychovávate a čo vy robíte na vašom mobile.”

Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj/Foto: Facebook