Určite ste si v živote robili viacero testov osobnosti. Človek je predsa len tvor zvedavý a rád sa o sebe dozvie niečo nové. Aj keď sa to zdá na prvý pohľad smiešne, tieto výsledky skutočne odzrkadľujú váš pravý charakter. A je úplne jedno, na čo konkrétne je test zameraný!

 

V tomto teste osobnosti nie je žiadna odpoveď nesprávna. Na výber máte zo štyroch možností, pričom práve váš prvotný výber odhalí to, čo sa vo vás ukrýva.

Predstavte si nasledovnú situáciu: Ste v byte, zrazu zazvoní zvonček pri dverách, zovrie voda v čajníku, vaše dieťa sa rozplače a pes začne ničiť vankúš na gauči. Ktorú situáciu sa rozhodnete riešiť ako prvú? Takže poďme na to. Čo by ste urobili ako prvé?

.

.

.

VYHODNOTENIE:

1. Čajník

Ak by ste sa rozhodli pre zloženie čajníka z ohňa, znamená to, že ste vášnivý a temperamentný človek. Svoje rozhodnutia robíte rýchlo a bez pochybností a nič vám nebráni dosiahnuť svoj cieľ.

Veľmi rýchlo vás môže unudiť stereotyp a monotónnosť. Staráte sa o svoju bezpečnosť a nemáte radi prekvapenia. Je pre vás jednoduchšie dodržiavať jasne definovaný plán bez akýchkoľvek neočakávaných zvratov.

2. Zvonček pri dverách

Ak by ste utekali k dverám, ste sústredená a diplomatická osoba. Dokážete robiť viacero vecí naraz a je pre váš ťažké prijať chyby iných ľudí. Nemáte ale problém komunikovať s inými ľuďmi a radi sa ocitáte v centre pozornosti.

Prečítajte si tiež:

TO, v akej polohe zaspáva váš pes, hovorí veľa o jeho povahe!

 

3. Plačúce dieťa

Ak by ste chceli utíšiť plačúce dieťa, ste pokojný a vynaliezavý človek. Radi pomáhate iným ľuďom a nerobí vám problém obetovať sa v prospech iných. Ste rodinne založený a na prvom mieste sú pre vás medziľudské vzťahy.

Bojíte sa osamelosti a je pre vás dôležité, aby bol vždy niekto nablízku. Uprednostňujete pokojný večer doma s rodinou pred hlučnou párty v nejakom klube.

4. Neposlušný pes

Ak by ste sa rozhodli zastaviť psa, znamená to, že máte radi poriadok a neporiadok nemôžete vystáť. Či už vo vašom dome, alebo v živote. Je dôležité, aby ste všetko udržiavali pod kontrolou.

Neupokojíte sa skôr, kým všetko nebude tak, ako to chcete. Väčšiu pozornosť venujete hmotným veciam a spoločenskému postaveniu. Poznáte odpovede na všetky otázky a vždy dokážete promptne reagovať v akejkoľvek situácii.

Zdroj/Foto: brightside.me