Dnes sme si pre vás pripravili test osobnosti, ktorý o vás odhalí tie najrôznejšie tajomstvá, ktoré ste o sebe netušili. Pozrite sa na obrázok Octavia Ocampa s názvom Metamorfózu lásky. Čo ste si všimli ako prvé?

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Všimli ste si ako prvé tvár staršieho muža?

Pokiaľ ste na prvý pohľad zbadali tvár staršieho muža, vypovedá to o vás, že sa na veci pozeráte s nadhľadom a vnímate ich z celistvého hľadiska. Nie ste prílišní detailisti a radšej si udržiavate objektívnosť. Videnie tváre však môže znamenať aj to, že žijete v minulosti a spomínate si na šťastné chvíle, ktoré ste prežili a snažíte sa obnoviť pocity, ktoré ste vtedy pociťovali. Majte ale na pamäti, že šťastie sa neukrýva v minulosti a mali by sme ho prežívať v prítomnosti.

Všimli ste si ako prvé tanečníkov?

Ak ste si ako prvú všimli tancujúci pár, znamená to, že ste beznádejný romantik, ktorý príliš túži po láske, no často prehliada jej drobné prejavy. Mali by ste sa naučiť tešiť sa z maličkostí a nesústrediť sa toľko na veľké veci. Skúste si viac všímať napríklad kvety, tešte sa s východu či západu slnka, dajte iným najavo, že vám na nich záleží.

Všimli ste si ako prvé rytiera?

Pokiaľ vašu pozornosť ako prvý upútal rytier, značí to, že ste človek, ktorý by si rád užíval život a zabával sa. Rytierovo brnenie však hovorí o tom, že máte vnútorné bariéry, ktoré ste si okolo seba vybudovali. Bojíte sa ľuďom dôverovať, pretože ste v minulosti zažili mnoho sklamaní. Mali by ste si dať šancu, naučte sa nanovo milovať ľudí, naučte sa im dôverovať a nebáť sa ich.

Zdroj/Foto: klocher.sk