Hoci sú tetovania v dnešnej dobe veľkým hitom, mnoho ľudí premýšľa nad tým, či sa dať tetovať, pretože to obsahuje isté riziká. Rôzne infekcie, bolesti a s tým spojené následky, predsa nechce zažiť nikto z nás. Najdôležitejším z toho by však mal byť výber vhodného tatéra. A ako to môže dopadnúť, ak zanedbáte tento prvok? Pozrite si na nasledujúcich fotografiách.

Poznáte to. Každý z nás túži po čo najlepšom zachovaní spomienok na výnimočné chvíle, milovaného človeka či vtipnú situáciu, ktorá mu pomohla v ťažkých chvíľach. Kým sa však niektorí rozhodujú, do akého rámčeka si vložia pamätnú fotografiu, alebo hľadajú notes vhodný na spomienkové citáty a vetičky, iní si zas hľadajú miesto na koži, kam by si tieto spomienky dali vytetovať, aby ich mali stále pri sebe.

Niekedy však môžete mať pripravené všetko potrebné, a predsa to nedopadne podľa vašich predstáv 😀

tetovanie šport

Obrázok rodičov, jedinej dcéry či svojej milovanej polovičky môže byť tou najmilšou pripomienkou vašej lásky. Avšak iba v tom prípade, ak sa z neho počas tvorby nestane desivá kreatúra. To už tí príbuzní nebudú tak nadšení, ako by ste mohli očakávať.

tetovanie

Ďalším obľúbeným motívom sú známe osobnosti, ktoré však tiež majú vlastnú tabuľu hrôzy

tetovanie hudba

Donald Trump

Silní veriaci, či ľudia, ktorí veria, že im náboženské postavy na koži prinesú šťastie, sa tiež ľahko môžu zmeniť na postavičky, ktoré vás budú najskôr mátať v zlých snoch.

tetovanie

tetovanie

Tetovania, ktoré majú dokonalý účel: ukázať, že ste jediným kráľom tejto džungle. A ako to dokázať lepšie, než hustým tetovaním krvilačnej šelmy?

tetovanie tigra

tetovanie

Ľudia sú milujúce tvory. Poniektorí milujú svojich domácich maznáčikov tak veľmi, že ich považujú za rovnocenných členov rodiny. A často sa stáva, že si ich nechajú zvečniť do svojej pokožky.

pokazene tetovanie

pokazene tetovanie

A čo vy? Oľutovali ste už nejaké tetovanie, ktoré máte na svojom tele?

Zdroj/Foto: Instagram