Každý si myslíme, že cesta k úspechu je ťažká a musíme najprv dosiahnuť vzdelanie. Tieto celebrity sú však dôkazom toho, že opak je pravdou. Predstavte si, napríklad ani Jim Carrey, ktorý stvárňoval rolu vo filme Blbý a blbší nemá dokončenú strednú školu!

 

1. Jim Carrey

Jim počas štúdia odišiel zo školy kvôli tomu, pretože chcel pomôcť chudobným rodičom s peniazmi. Cez vrátnika až po stand up komika to nemal ľahké, ale práve vtedy objavil svoj ďalší talent – herectvo. Priznajme si, že filmy v ktorých hrá, človeka naozaj pobavia.

2. Johny Depp

Tento veľmi známy herec to mal v mladosti ťažké a musel si prejsť náročným obdobím, keď sa jeho rodičia rozvádzali. Už v 15-tich rokoch prestal chodiť do školy.

3. Simon Cowell

Simona môžete poznať z talentovej súťaže “Amerika má talent.” Zo školy odišiel kvôli pracovnej ponuke asistenta v nahrávacom štúdiu. Zvláštne, ale vďaka tomu si založil vlastné vydavateľstvo.

4. Tom Cruise

Aj Tom Cruise nemá dokončenú strednú školu, v poslednom ročníku totižto odišiel, pretože sa mu naskytla možnosť venovať sa herectvu. Teraz je jeden z najslávnejších hercov a zároveň filmovým producentom.

5. Richard Branson

Stal sa z neho miliardár aj napriek tomu, že nemá dokončenú školu. Patrí mu známa značka Virgin a vlastní viac ako 400 spoločností. Britský podnikateľ sa má naozaj dobre.

Zdroj/Foto: Instagram