Britka Jane Park vyhrala v 17-ich lotériu a na účet jej pribudlo neuveriteľných milión libier. V tom, ako vynaloží so svojou výhrou, mala hneď jasno! Materiálne túžby a hlavne úprava zovňajška zmenili tínedžerku na nepoznanie. Pozrime sa ako Jane peniaze (ne)prispeli.

Mladá Jane Parker si svoju 17-tku už viac osladiť nemohla. Potom, ako vyhrala v lotérii neuveriteľný milión libier sa jej život úplne zmenil. Jane míňala načo si len zmyslela a hneď siahla po niekoľkých plastických operáciach, ktoré ju mali len „vylepšiť“.

View this post on Instagram

JUicY💋

A post shared by Jane Park (@janeparkx) on

 

Všetko nasvedčovalo tomu, že Jane bude mať rozprávkový život, no opak sa stal pravdou. Britka sa po čase presvedčila, že peniaze nie sú všetko! Na Jane sa začal valiť stres z každej strany a pripravil ju o dieťatko, ktoré čakala.

„Myslela som si, že môj život bude desaťkrát lepší, ale je to úplne naopak! Často si hovorím, že by bolo lepšie, ak by som nevyhrala,“ zdôverila sa v jednom z rozhovorov pre Sunday People. Jane to pravé šťastie stretlo až o pár rokov neskôr, keď sa jej opäť podarilo otehotnieť a porodila nádherného synčeka. „Vidieť pozitívny tehotenský test bolo omnoho väčšie šťastie, ako vyhrať milión,“ priznala sa Jane.

Foto/Zdroj: Instagram/janeparkx