podvod fb zeny

Chlapík zo Slovenska sa rozhodol, že zbohatne na osamelých ženách. Využil na to Facebook a babám tu ponúka svoje nezvyčajné služby, cez stránky brnenského bazáru. Neuveríte, čo im ten podnikavý blázon ponúka!

 

„Cítite sa menejcenná a ste smutná, že si vás nevšímajú fešáci ako ja?“, zaťal do živého mnohým osamelým ženám podnikavec na Facebooku. Ten sa rozhodol “starým dievkam” skúsi ponúknuť svoje exkluzívne služby. Jozef má už dokonca vytýčený aj mastný cenník.

„Len za 20 eur vám napíšem pod vami vybranú fotku, že ste krásna, zlatá, alebo se*i,“ prezrádza šuhaj svoje podnikateľské úmysly. Za 50 eur, si ho ženy môžu pridať na jeden deň do vzťahu a chváliť sa kamoškám, akého fešáka ulovili. Bizarný inzerát Jozef zakončil dôležitou poznámkou.

Táto ponuka na falošného nápadníka totiž neplatí pre tučné ženy, ktoré podľa Jozefa vážia viac ako 70 kg. Nechce mať vraj vo vzťahu veľrybu. Asi mu nedocvaklo, že osamelým moletkám by sa jeho ponuka mohla páčiť najviac. Vypočítavý podvodník zatiaľ úraduje na českej Facebookovej stránke, zrejme si myslí že tu popletie hlavu viacerým ženám.

Inzerát vzťahového podvodníka na Facebooku

podvodnik FB

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.