zakázaná potravina

Zákazy, príkazy a pravidlá na kráľovskom dvore sú úplne šialené. Každý detail musí byť tip-top a modrá krv si nesmie dovoliť čo i len najmenší prešľap. Ako správni Slováci by ste na dvore kráľovnej Alžbety asi dlho nevydržali, pozrite, akú základnú potravinu odopiera svojej rodine!

Ak chcete byť členom kráľovského paláca, musíte byť v každom momente reprezentatívny. Od perfektného vzhľadu, cez bezchybné maniére až po okúzľujúci dych. Existuje však jedna aromatická zelenina, ktorá by tento dokonalý celok zruinovala raz dva a tou je cesnak. Alžbeta II. ho nemôže ani cítiť a keďže jej to právomoci dovoľujú, ukrátila oň aj celú svoju rodinu. Cesnak v jej kuchyni jednoducho nenájdete.

Správny gentleman alebo dáma si predsa nemôže dovoliť pohoršovať svojich hostí skazeným dychom a tak je pre nich konzumácia tejto potraviny neprípustná. Zo spomenutých príčin je druhou najnenávidenejšou potravinou Jej veličenstva cibuľa.

Meghan Markle sa blýska na ťažké časy. Jej obľúbené jedlá sú prešpikované touto zakázanou zeleninou a tak jej nezostáva nič iné, ako sa svojich najmilších pochúťok vzdať. Vojvodkyňa toho už stihla napáchať viac než dosť a tak by radšej nemala riskovať a cesnakové kura vyšrtnúť zo svojho jedálnička.

Zdroj: Elle.com | Foto: Facebook, Instagram