“Modifikovaná bábika.” Tak sa na Instagrame predstavuje 19-ročná Talianka Aydin Mod, ktorá to síce s tetovaniami a piercingami prehnala už dostatočne, no jej to ešte ani zďaleka nestačí. Jej cieľom je totiž byť pokrytá farbou od vrchu až nadol.

Aydin začala s úpravami, keď mala 11 rokov. Už teraz by ste sa jej pritom len ťažko dotkli bez toho, aby ste riskovali minimálne škrabanec. Okrem rozťahovákov v ušiach a nose a výplní v lícach a perách má totiž 20 piercingov, pričom dva obrovské by ste našli len na zadku. Jej intímne miesta na tom nie sú o nič lepšie.

FOTO Aydininho zadku nájdete >>>TU<<<!

Okrem toho má dievčina potetované očné buľvy, obrázky na mnohých častiach tela a rozrezaný jazyk. Za všetky tieto “skrášlenia” doteraz zaplatila takmer 6.000 eur. Najbližšie má v pláne podstúpiť o niečo nákladnejšie procedúry – chystá sa na plastickú operáciu pŕs a zadku.

Čerešničkou na torte je Aydinino domáce zvieratko. Väčšina ľudí sa tohto chrobáka desí, pretože jeho prítomnosť znamená zamorenie a zlikvidovať ho je hotové umenie. Mladá Talianka si ho však chová ako svojho miláčika. Kto iný ako osoba, na ktorej tele čoskoro nenájdete nezjazvené miesto, by však namiesto psíka či mačičky adoptovala švába?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/aydinmod