Super Výber sa v nedeľu nezaobišiel bez poriadnych emócií a napätej atmosféry. Nebolo v tom však len tvrdé vyraďovanie súťažiacich, ale je konflikt porotkyne Knechtovej so spevákom Tomášom. Po nevhodnej poznámke o jeho posteľných schopnostiach sa ale možno dočká nepríjemnej dohry!

 

Tomáš (20) po zaspievaní Elvisa zrejme nečakal, čoho sa dočká od porotkyne Katky Knechtovej (37). Tá má naložila nielen v speve, ale dokonca ho zosmiešnila poznámkou o tom, že mu to zrejme nejde ani v posteli. Porotkyňa sa potom ospravedlnila Tomášovi osobne, hoci to nebolo odvysielané, a neskôr aj verejne na sociálnej sieti, no zdá sa, že to nebude stačiť.

Tomáš tiež potvrdil, že sa mu Katka naozaj ospravedlnila, no vyzerá to tak, že po verejnom ponížení pred Čechmi aj Slovákmi mu to nebude stačiť: “Prišiel som si po skúsenosť v speváckej súťaži a nie sa nechať urážať nemiestnymi poznámkami. Namiesto toho, čo predviedla, mohla radšej rozobrať, čo a ako bolo zlé v tom, čo som predviedol,” sťažuje sa pre extra.cz Krížka. Mladý spevák sa chystá o mesiac vydať svoj prvý singel, no momentálne zvažuje vyhľadať právnika: “O právnych krokoch naozaj rozmýšľam,” šokuje svojím plánom Tomáš. Tieto riadky sa zrejme porotkyni Katke Knechtovej nebudú čítať ľahko.

Zdroj/Foto: Instagram, extra.cz, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.