Najstarší obyvateľ “Farmy” Miro Gábriš má za sebou rušný život, o ktorom by sa dala napísať kniha! Odmalička cestoval a dokonca žil chvíľu v Paríži. V dospelosti vystriedal kopu prác od železničiara po výkonného riaditeľa podniku!

 

Prvá manželka mu odišla s milencom do Egypta, druhá mu zas zanechala množstvo dlhov! Až pri tretej našiel šťastie a pokojný život!  Kto by to bol povedal, že Miro pozná svetovú celebritu?

Jeho rušný život sprevádza zaujímavé detstvo a mladosť. Keď mal 16 rokov odsťahoval sa spolu s rodinou do Francúzska, kde sa len náhodou zoznámil na ulici so slávnym Louisom de Funès. Francúzsky dobre nevedel, ale odhodlal sa ho pozdraviť a legendárny herec si ho všimol. Miro spomína na staré dobré časy z Paríža.

S Funèsom chodievali po vonku, dokonca ho herec presviedčal, aby sa aj Miro stal hercom, že má talent! Daroval mu veľa darčekov, no Mirovi ostali po slávnom hercovi len hodinky! No neskôr sa vrátil Miro s rodinou späť do Československa, lebo jeho mama ťažko znášala odlúčenie od domova. Od tej doby slávneho herca už nevidel!

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*