Škola je už v plnom prúde a spolu s prvými známkami do nových žiackych knižiek pribudnú aj prvé poznámky. Niektorí z nás si ešte pamätáme, ako sme sa na niečom dobre bavili ale učiteľkám to vtipné neprišlo – BUM poznámka! V podobných situáciách boli aj žiaci, ktorí dostali nasledujúce poznámky. S nimi to mali učiteľky určite ťažké ale my sa na tom aspon dobre zasmejeme 😀

Toto sú najlepšie poznámy zo základných škôl:

“Pretrel žiakom oči čínskou mastičkou. Zaromatizoval triedu, z čoho deťom slzili oči. Už na začiatku školského roka som zakázala nosiť veci, ktoré do školy nepatria.”

“Martin odmietal vydať žiacku knižku na zápis učiteľke Slovenčiny (to bol väčší priestupok ako ten, že vyrušoval), dohadoval sa, že ju nedá, lebo vôbec nič neurobil (to je pravda, na hodine nepracoval).”

“Vaša dcéra sa neslušne vyjadruje (koko*).”

“Žiak počas opakovacieho testu zo Sj prejavoval svoje povahové črty! (smial sa, rušil a snažil sa podvádzať)”

“Erik je drzý. Na otázku z učebnice OV – Z čoho majú radosť moji rodičia, odpovedal, že zo se*u. Keď som ho upozornila, že sa myslí niečo iné, trval na svojom. Potom mi povedal, že na otázku, ktorá je delikátna capičina mi inak odpovedať nebude.”

“Volal som chlapcov aby sa boli pozrieť na hovno v záchode.”

“Žiak sedel na vyučovacej hodine FYZ počas výkladu nového učiva s nalepenou menštruačnou vložkou na čele.”

Zdroj/Foto: facebook, čas, freepik.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

IvanaG
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.