zeny muzi

Na internete sa veru ženy zveria s kadečím. Neštítia sa nabonzovať ani tie najhoršie veci, ktoré im vyparatili páni tvorstva. Niektoré z nasledujúcich príspevkov sú tak neuveriteľné, že sa im ťažko vyrovná aj scenár sci-fi filmov. Toto je 9 najhorších vecí, ktoré muži vyviedli Slovenkám a zverili sa s nimi na satiristickej stránke „La la la“!

 

TOP 9 najhlúpejších vecí, ktorými muži neskutočne nazúrili Slovenky:

 

  • „Po pol roku vzťahu mi na meniny zagratuloval škoda že o dva mesiace skôr na úplne iné meno…A po roku vzťahu na narodeniny, týpek s 3000€ platom mi povedal že on mi nič nekúpil, lebo on si myslel že mi bude stačiť jeho spoločnosť. (Nečakala som zázraky, ale aspoň čokoládu ) 😂 to je pár maličkostí 😊 Ale potom mi priniesol po mesiaci peňaženku k tym narodeninám. A o týždeň nato si ju vypýtal späť, že ju dá mame!“ (Anonym)
  • „Môj bývalý ma podvádzal, tú babenku nabúchal a ešte sa ma opýtal či jeho decku pôjdem za krstnú 😂.“ (Žanet)
  • „Toto je skôr vtipné … Mne sa ex vykadil na rohožku a potrel mi kľučku… Najprv som sa hnevala no časom mi to prišlo smiešne 🤣😂“ (Diuš)
  • „Podvádzal ma a keď som mu povedala že je koniec, tak sa mi ožral pred vchodom do paneláku a vyklopával mi na dvere…a najväčší gól bol keď ma potom taký ožratý požiadal vo výťahu o ruku lebo že vraj bezomňa nevie žiť.“ (Kiki)

– „Zavolal na mňa policajtov, že som mu ukradla počítač ( cháp – býval u mňa , rozišli sme sa a on to nezvládol) počítač bol môj😁🤣!“ (Evi)

  • „Chcel odo mňa 7 eur za darček čo mi kúpil na narodeniny…“ (Lýdia)
  • „Rok a 3 mesiace sme plánovali svadbu, stavali sme dom. V deň svadby mi povedal, že to nedá. O 3 dni bude rok od tejto vtedy tragickej, dnes už komickej udalosti. Touto cestou ho pozdravujem a pripíjam si z našej ,,svadobnej” aj naňho. 🥂“ (Emi)
  • „So mnou sa jeden rozišiel preto, že sa mu nepáčili moje snehule 😂 a ďalší po ňom mi spravil syna a dodnes ma obviňuje že som si ho spravila sama nasilu 😂 jedného dňa odišiel a nikdy viac sa nevrátil.😂 A za to som mu nesmierne vďačná!“ (Simona)
  • „Požiadal ma o ruku v reštike a nechal ma ísť domov busom (tehotnú) 😂 pretože on sa išiel dať tetovať 😂“ (Veronika) 

Bonus na záver:

la la la

Zdroj: Facebook/lalalaslovakiaofficial Foto: giphy