Kráľovná slovenského Instagramu a úspešná podnikateľka Zuzana Strausz Plačková opäť šokovala svojich fanúšikov činom, ktorý u nás nie je považovaný za bežný.

Svoju dlhoročnú kamarátku a asistentku Sandru, ktorá ju taktiež sprevádza po všetkých cestovateľských zážitkoch, odmenila ako inak, kráľovsky. Darovala jej firemné auto, ale samozrejme nie obyčajné, ale také, aké sa na influencerku podobá, veľký čierny Mercedes.

Po zhliadnutí Zuzaniných príbehov na sociálnej sieti jej nato ľudia nechápavo reagovali a pýtali sa, prečo asistentku prekvapila luxusným autom. Plačková sa k tomu jasne vyjadrila. Sandru toto ďalej motivuje, aby podávala lepšie a kvalitnejšie výkony a zarobila firme oveľa viac peňazí. A taktiež aj v Pinku to mám tak zaužívané, že dostávajú bonusy, či už za väčšiu tržbu alebo za poriadok ich proste odmením tých zamestnancov. A tak by to malo fungovať,” vysvetlila brunetka. Na záver dodala, že pokiaľ sa bude mať dobre ona, budú sa mať dobre všetci v jej okolí a najmä tí, ktorí jej čestne pomáhajú s biznisom.

Zdroj: Instagram/queen.plackova