Existuje dokonalý muž? Stavíme sa, že väčšina žien by odpovedala nie. Pretože aj keď si myslíte, že doma máte svojho princa na bielom koni, po mesiacoch či rokoch príde ten okamih, kedy vám niečo začne prekážať. Aký by ale mal byť chlap, aby vyhovel všetkým ženám?

 

Tento obchodný dom v tom má jasno. Ponúka na predaj dokonalého muža, ktorého by doma chcela mať každá žena. Ibaže nie všetko je na prvý pohľad také jednoduché ako sa zdá.

VTIP DŇA:

Na ulici otvorili nový obchodný dom, ktorý predáva nových manželov. Ženy tam môžu ísť a vybrať si manžela, ktorý im vyhovuje. Pravidlá sú jednoduché:

  • Každá žena môže do obchodu vstúpiť len raz a má len jednu voľbu manžela.
  • Obchod má šesť poschodí a s každým ďalším poschodím sa zvyšuje hodnota tovaru.
  • Zákazníčky si môžu na danom poschodí buď vybrať manžela, alebo ísť o poschodie vyššie.
  • Vracať sa na nižšie poschodia nie je možné, je možné iba odísť.

Zákazníčka vstúpila do obchodu na prvé poschodie, kde bolo napísané: Títo muži majú zamestnanie. Páči sa jej to, ale ide na druhé poschodie, kde je napísané: Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti. To sa jej rovnako páči, ale rozhodne sa ísť ešte vyššie, kde je napísané: Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti a sú pekní.

Je nadšená, ale rozhodne sa skúsiť ísť ďalej: Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní a pomáhajú pri domácich prácach. Žena si pomyslí, že je to úžasné ale nedá jej a ide o poschodie vyššie: Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní, pomáhajú pri domácich prácach a sú romantickí.

Žena je vo veľkom pokušení si vybrať a hovorí si čo by si ešte mohla priať, ale napriek tomu jej to nedá a ide na posledné poschodie: Ste 43 113 341 návštevníčkou tohto poschodia. Tu už žiadni muži nie sú. Toto poschodie existuje iba ako dôkaz, že vyhovieť žene nie je možné. Ďakujeme za návštevu nášho obchodného domu.

Aby majiteľ nebol označený za debila, otvoril oproti ďalší obchodný dom, kde si môžu muži vybrať manželku. Na prvom poschodí sú manželky, ktoré to majú majú rady v posteli. Na druhom poschodí sú manželky, ktoré to majú rady v posteli, majú rady pivo, grilovačku a majú peniaze. Na tretie, štvrté, piate a šieste poschodie žiadny chlap nevkročil.

Zdroj/Foto: FUNmagazin.sk, giphy.com