V karanténe je ťažké nezblázniť sa. Človek sa musí fakt sústrediť na každú drobnosť ktorá povzbudí. Jedným z najlepších liekov je však odjakživa trochu humoru! Tak sa teda spolu trochu pobavme!

Dobrý holič

Prišiel saleziánsky mních k holičovi dať sa ostrihať. Ten mu hovorí:
– Veľmi obdivujem váš spôsob života, vašu skromnosť, preto vás ostrihám zadarmo.
– Ale nie, – hovorí mních, – na to mám.
Holič však nezobral žiadne peniaze. Na druhý deň našiel pred dverami kôš plný krásnych kvetov. O chvíľu vojde trapistický mních a chce ostrihať. A holič mu vraví:
– Tak vás obdivuj ako môžete žiť tak skromne, preto vás ostrihám zadarmo.
Na ďalší deň našiel holič pred dverami kôš plný mliečnych výrobkov. V ten deň sa prišiel dať ostrihať katolícky kňaz. Holič ho strihá a rozpráva mu ako on obdivuje kňazov, lebo robia veľmi záslužnú prácu, starajú sa o duše ľudí a tiež nezobral od neho peniaze. Na druhý deň ide holič do práce a pred dverami stojí desať kňazov.

Operačná skupina

Odišiel Fero na služobnú cestu. Len čo prekročil prah, Mara volá milencovi a láka ho na hry lásky. No ten vraví:
”Nemôžem, navalilo sa mi veľa práce…”
Volá druhému, ten tak isto. Tretiemu, štvrtému, piatemu… až šiesteho sa jej podarilo prehovoriť. Ani sa však nedostali k veci a tu zvonček.
”Muž sa vrátil,” jačí Mara, ”schovaj sa na balkón…”
Ale nebol to muž, lež ten prvý milenec, ktorý si povedal, že robota počká… A tak sa to zopakovalo so všetkými, ktorých volala. Nakoniec sa však vrátil aj sám Fero. Situácia na balkóne začala byť postupne neúnosná. Málo miesta, riadna zima, žiadne jedlo… a Fero sa vôbec nechystal spať. Tak sa najodvážnejší zo šestice rozhodol pre riešenie. Vrazil z balkóna do obývačky a hromovým hlasom reve:
”Ja som stráášnýý zločinec, desaťnásobný vrah Novotnov. Kde je tu východ?”
Vydesený Fero mu len ukázal na dvere. Na to vtrhol z balkóna do obývačky ďalší chlap:
”Ja som vyšetrovateľ Staronov! Nebežal tadiaľto stráášnýý zločinec, desaťnásobný vrah Novotnov?”
”B-b-bežal.” koktá Fero a ukazuje na dvere.
”Dostihneme ho!” vyhlásil samozvaný vyšetrovateľ. ”Operačná skupina! Za mnou!!!”

Nové zamestnanie

Nezamestnaný muž reaguje na inzerát zoologickej záhrady a príde na pohovor. Tam mu povedia, že im zdochla gorila, na ďalšiu nemajú peniaze, a tak hľadajú niekoho, kto by ju hral. Mužovi sa to zdá divné, ale keďže potrebuje zamestnanie, tak to prijme. Zašijú ho do opičej kože. Zo začiatku si na to musí zvykať, ale časom sa to perfektne naučí. Jedného dňa, keď sa hojdá na konári sa pozabudne, rozhojdá sa a spadne do vedľajšej klietky. Keď sa rozhliadne, vidí, ako sa k nemu blíži lev. Keď je už pri ňom s otvorenou papuľou, začne nahlas kričať:
”Pomóóc!”
A lev mu vraví:
”Drž hubu, lebo nás oboch vyhodia.”

PRE VIAC VTIPOV KLIKNI
>>>>TU<<<<

operačná skupina

Zdroj: rehot.sk | Foto: pixabay.com