Môžme sa tváriť ako chceme, ale v podstate každému chlapovi skôr alebo neskôr ide o to, dostať tú svoju do postele. Nikto z nás predsa nechce zostať v povestnej “friendzone”, keď už mu nejaká tá babenka padne do oka. Aký je však ten najhlavnejší dôvod číslo 1, pre ktorý sa žena rozhodne TO s chlapom robiť? 

 

Odpoveď na túto otázku sa rozhodol zistiť známy se*ulóg Justin Lehmiller, ktorý už má za sebou niekoľko podobných výskumov. Môžete si od neho prečítať pár rád pre lepší posteľný život, či pozrieť sa na jeho prieskum TOP 10 mužských vlastností, ktoré ženy najviac priťahujú. Najnovšie sa tento pán zameral na to, čo nežnejšie pohlavie vedie k rozhodnutiu vyspať sa s mužom.

Opýtaných bolo viac než 510 žien, ktoré dovedna uviedli až 140(!) rôznych dôvodov, pre ktoré TO chceli s mužom urobiť. Najčastejšie odpovede však boli tieto:

„Chcela som zažiť fyzické potešenie.“

„Priťahoval ma fyzický vzhľad toho človeka.“

„Bola som nadržaná.“

„Je TO príjemné.“

Spomínané odpovede sa však vzťahovali len na náhodný styk, respektíve na nejakú jednorázovku. Pokiaľ sa žena rozhodla vyspať sa niekým, s kým randí, odpovede sa výrazne líšili. Už totiž podľa dám nešlo o fyzický vzhľad, ale o emocionálne dôvody.

„Chcela som mu prejaviť svoju lásku.“

„Chcela som mu TÝM ukázať svoju lásku.“

„Chcela som s ním prežiť emocionálnu blízkosť.“ 

Aký je teda najhlavnejší dôvod, aby TO žena chcela s mužom robiť? To je pôvodná otázka tohto prieskumu a ako sa ukázalo, sú v podstate dva hlavné dôvody. Oba sú však svojim spôsobom tým pomyselným dôvodom číslo 1, pretože každý z nich sa vzťahuje na inú situáciu.

Buď TO chce s vami robiť preto, lebo je nezadaná, priťahujete ju a chce na vás jazdiť do rána. Alebo druhý dôvod – randíte s ňou, má vás rada a chce vám ukázať svoju náklonnosť tým, že na vás bude jazdiť do rána. 😛

Zdroj/Foto: Lehmiller.com, giphy.com, pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D