Martin Mihálik alias Robiňo sa na Farme prezentoval ako slušný, priateľský Róm, ktorý poctivo pracuje, s každým dobre vychádza a nebojí sa povedať svoj názor. Po prehre v dueli s Romanou, okolo ktorého je však dodnes množstvo otáznikov, musel statok opustiť a tým pádom preňho viac neexistoval jediný dôvod mlčať o tom, čo sa v reality šou naozaj dialo. Jeho ostré slová padali predovšetkým na adresu Kiky a Rada.

Aký je jeho život po Farme? Dobrý. To, že sa nedostal do finále, ho nemrzí, pretože aj tak získal vďaka reality šou tú najväčšiu výhru – životnú lásku. Mastnú sumičku dopraje niekomu inému, komu zo srdca fandí.

V dnešnom Teleráne prezradil Robiňo svojho favorita, ale aj omnoho viac – že sa po skončení Farmy plánuje stretávať so všetkými, okrem dvoch ľudí. Kristi Dali a Rada Dulina.

Robiňo a Nika v Teleráne

„Oni nie sú pre mňa ľudia, nechcem ich už nikdy vidieť,“ povedal okrem iného na adresu výstrednej západniarky a východniara. Párik mu liezol na nervy už dlhšie – koniec koncov chcel Rada istú dobu psychicky zničiť za to, že jeho vinou vypadla zo šou Robiňova láska Nika, s čím mu ochotne pomáhali aj ostatní farmári. Tentokrát však prezradil skutočný dôvod, prečo mu Dulin tak leží v žalúdku. Podľa jeho slov totiž nie je nič iné, len odporný rasista.

„Naser si do huby ešte viac, nemáš dosť. Rasista!,“ napísal znechutený Martin na sociálnej sieti a pridal Radovu fotku, ako rozpráva na kameru. „Na tohto schizofrenika sa zajtra vyjadrím, len pravdivo. Mne nadáva do Cigáňov a on najväčší podvodník… Obral by aj slepého o palicu. Že ‚falošný Cigáň’ a ešte k tomu nevypípané, pfuj!“

Robiňo a Radovi rasizmus

Spravodlivo naštvaný Robiňo tak opäť na plné ústa povedal, čo si myslí a zdá sa, že ešte aj tak nepadlo posledné slovo. Ako sa dá usúdiť z Radovej minulosti, možno očakávať, že obvinenia z rasizmu ešte budú mať následky.

Zdroj: Instagram/martin_mihalik_ | Foto: Instagram/farma.markiza, martin_mihalik_