Je zrejmé, že letecké spoločnosti sa snažia zamestnávať len sympatické letušky, ktoré potešia nejedného pána na palube. Nasledujúcu dievčinu však muži označujú za vôbec najkrajšiu letušku na svete. Mnohí sa netaja tým, že by si kúpili letenky doslova hocikam, len aby krásku na palube lietadla stretli. Ohúri dvadsaťštyriročná letuška aj vás?

 

Mladá kráska Mabel Goo sa stala doslova hviezdou internetu, potom čo si zopár záberov mladej letušky cvakol jeden za pasažierov a zavesil ich na sociálne siete. Mabel tak v mužoch rozdúchala plamene vášne a mnohí sa netaja tým, že by si kúpili aj letenku na kraj sveta, ak by im pohľadná bruneta v červenej uniforme robila spoločnosť.

Letuška Mabel Goo pochádza z Malajzie pracuje pre leteckú spoločnosť AirAsia. „Dostupné cestovné s neuveriteľným výhľadom. Na čo by som sa mal sťažovať?“, zveril sa tajný obdivovateľ mladej krásky pod jej fotografiami, ktoré zavesil na Facebook. „Ako si môžem kúpiť let, aby som ju stretol?“, rozplýva sa ďalší muž nad Mabelinov krásou.

Dievčina, ktorá pracuje v oblakoch pritom, podľa jej slov, vôbec netuší rozruch, ktorý sa strhol okolo jej osoby. Vďaka dvom obyčajným fotkám sa z exotickej krásky stala doslova Instagramová hviezda. Pre Mabel , ale platia prísne pravidlá, ktoré musí na palube lietadla dodržiavať a tak sa páni asi vášnivého flirtu v oblakoch nedočkajú.

Najkrajšia letuška na svete – Mabel Goo:

 

mabel goo

mabel goo

mabel goo

mabel goo

mabel goo

mabel goo

mabel goo

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, facebook, pexels