Koniec týždňa sa na farmárskom statku niesol vo svadobnom duchu. Farmári mali za úlohu prichystať Lukášovi a Xénii slávnostnú hostinu. Do toho však Xénia priznala, čo skutočne k dedinčanovi cíti.

Dvojica mala už od začiatku k sebe blízko, až sa z nich stál najkrajší pár na statku. Lukáš dokonca prezradil, žeby si s ňou vedel predstaviť „niečo viac“. Aký ma na to názor samotná Xénia?

Ta sa netají tým, že nemá Lukáša rada, ale nie až tak, ako by si to prial on, svedčí o tom aj včerajší debatný krúžok medzi Xéniou a Ankou. “Ja ho mám strašne rada, strašne že, ale nie na niečo viac, vieš,” priznala sa Anke. Tej to však nedalo a vypytovala sa zvedavo ďalej: “No necítiš, že by si bola zaľúbená alebo tak, hej, keby ste vyšli von, vedela by si si to predstaviť s Lukym? Nie? Ani keby si vedela, že ten frajer, že to úplne je ukončené?” Pohotová odpoveď Xénii znela dosť jasne: “Neviem, asi nie.” 

Dvojica si aj napriek všetkému povedala svoje farárske “ÁNO” a ktovie, možno sa predsa u Xénii niečo zlomí, veď tak im to spolu svedčalo. Čo poviete?

Pre viac horúcich noviniek sleduj náš FACEBOOK >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/ xenia_gregusova