Kontroverzná relácia s Dominikou Cibulkovou sa zrejme zapíše do “šoubizovej histórie”. Polarizovaná spoločnosť nevedela, na ktorú stranu sa má prikloniť, niektorí súhlasili s nákladom od komičky Simony, druhým prišlo bývalej slovenskej reprezentantky ľúto. 

Pre týždenník Plus 7 Dní sa vyjadril zdroj z blízkeho okolia Dominiky Cibulkovej, ktorý tvrdil, že do relácie ju volali so slovami, že si nezaslúži  diskusiu, ktorá okolo nej prebieha. Chceli od nej, aby sa podelila iba o svoje skúseností s cestovaním cez pandémiu.

Dramaturgia údajne Cibulkovej nasľubovala hory doly, len aby prišla. „Asi desaťkrát jej volali, ospravedlňovali sa jej, prosili ju, aby predsa len prišla, lebo oni nechcú, aby sa ľudia takto verejne očierňovali. A už vôbec nie nepravdivými informáciami. Podľa nich Simona nekorektne prestrelila, takže Dominika konečne môže sama povedať svoj názor, ako to všetko je. Dodali, že Simona sa jej ospravedlní, lebo to bolo za čiarou a šírila o nej nepravdu. Dominika si povedala, že ak sa jej tam ospravedlní a relácia bude mať hlavu a pätu, tak v poriadku. Od dramaturgie potom dostala scenár s otázkami, ktoré mali zaznieť – mali sa týkať iba cestovania či zbytočného hejtovania na sociálnych sieťach. Doslova jej povedali, že chcú ukázať ľuďom, že ženy vedia kultivovane diskutovať, aj keď majú iný názor,“ povedal zdroj na margo toho, že komička Simona mala narážky na Dominikine očkovanie a cestovanie už pred reláciou, najmä teda skrz sociálne siete.

To, aký scenár dostali ostatní účastníci šou známe nie je, no pred živým prenosom vraj obletovali slávnejšiu Dominiku. „Autorky boli extrémne milé, upokojovali ju, že sa bude cítiť ako pri rozhovore v kaviarni,“ doplnil zdroj. Nuž, po zapnutí kamier bolo všetko trocha inak.

Foto: RTVS/ Silná zostava | Zdroj: Plus 7 Dní