Pripravovaný slovenský, mysteriózny horor Šepoty sa blíži do našich kín a my vám prinášame exkluzívne prvé zábery z tohto trháku. Film vzniká pod záštitou slovenskej produkčnej spoločnosti Business Art Production a celkovo sa v ňom objavia ľudia zo Slovenska, Česka, Rumunska a Ukrajiny. Rozhodne sa máte, na čo tešiť!

 

Režisérom je Juraj Rusnák a vizuálnu stránku filmu má na starosť Marco Procházka, ktorý má za sebou viac filmových projektov! Zo známych hercov sa vo filme objavia mená ako: Eugen Libezňuk (Čiara), Henrieta Kecerová (Odsúdené), František Balog, Ivetka Fejková a ďalší.

Film sa zakladá na tomto hesle: “Šepoty – hľadáš stratené, stratíš hľadané”. Dej sa odohráva v dvoch storočiach. Začína v minulosti, kedy sa záhadne strácali ľudia z dedín a končí súčasnosťou, kedy aj najhlbšie tajomstvá vyplávajú na povrch. Film sa dostane do kín na jeseň tohto roku, tak neváhaj a pusti si trailer!

Video:

Video nájdete tu!

Zdroj/Foto: youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*