Slovenské televízie sú doslova presýtené novými seriálmi a každá sa snaží prísť s niečím lepším a originálnejším. Čerstvo začínajúca novinka mapujúca životy troch najlepších kamarátov a zároveň bývalých spolužiakov Dušana, Pavla a Lucie, zožala nevídaný úspech.

Máte radi príbehy zo života a nič extra veľmi priahnuté za vlasy? Potom sa vám určite páči novinka z dielne TV JOJ – Nový život. Zobrazuje vcelku normálne osudy troch kamarátov, ktorí sa rozhodli športovú kariéru zavesiť na klinec.

Ocitnú sa na začiatku nového života, kde sa musia rozhodnúť, ako budú ďalej pokračovať. “Je to komédia, ktorá vychádza zo životných situácií, zo životných stretov postáv. Rozoberá to, čo prináša život sám. Zvraty, ktoré sa vám naozaj môžu stať. Aj bizarné situácie prináša život,” približuje scenáristka Danica Hričová.

Aj napriek tomu, že trh je seriálmi doslova presýtený, diváci si zrejme prišli na svoje. Potvrdzujú to ich komentáre na sociálnych sieťach, v ktorých nešetria chválou. “Musím povedať, že je to veľmi dobré 👌 Výborný scenár a veľmi kvalitné herecké výkony,” píšu na Instagrame.

“Je to úžasné🔝 Teším sa na ďalšie časti,” hodnotí ďalší. Samotní tvorcovia nie sú z úspechu prekvapení, už od začiatku vedeli, že novinka má veľký potenciál zaujať. Uvidíme teda, či si ďalšími časťami získa nových fanúšikov 🙂

Ako sa seriál páčil vám?

Foto/Zdroj: Instagram/ TV JOJ