Svadba na prvý pohľad naberá na obrátkach, čaká nás už len niekoľko finálových epizód. Ako dopadnú vzťahy poskladané na základe výskumov a vedy? Je viac ako jasné, že minimálne jeden je odsúdený na zánik…

Aj keď sa na začiatku mohlo zdať, že práve Michal a Vierka sú pre seba ako stvorení, hodili sa k sebe vizuálne, mali rovnaký humor a celkovo si okamžite padli do oka, svadobná cesta v Benátkach odhalila, že nie všetko je také ružové.

Sympatická lektorka tanca nevyvíjala žiadnu iniciatívu, Michal nevedel, či sa má snažiť a celkovo u nich v prvom rade zlyhala komunikácia. Preto si na pomoc zavolali Aleša, ten ich ma priviesť k prvotnej iskre.

Bohužiaľ, ani psychológovi sa nepodarilo presvedčiť zanovitú Vierku, tá rázne odmietla akékoľvek pokračovanie vzťahu s Mišom. Po návrate z dovolenky sa totiž k sebe mali nasťahovať a vyskúšať si spoločný život pod jednou strechou.

,,Vierka, ako by to mohlo prebiehať najbližšie týždne?” spýtal sa narovinu Aleš. ,,Ja si to neviem predstaviť!” odpovedala rázne. Či napriek jej odmietaniu Michal ešte zabojuje uvidíte už v najbližšej časti!

Foto/Zdroj: VOYO