Zdá sa, že kauza Plačkovej papuče na aute má pokračovanie. Potom, čo dievčina zavesila na internet fotku s papučou na Mercedese, ju Zuza verejne zotrela. Teraz sa jej však všetko vrátilo!

 

Zuzana Štraus Plačková sa pred pár dňami stala opäť nechcene slávnou, keď istá žena zverejnila na internete fotku, na ktorej playmate dostala od polície papuču za nevhodné parkovanie, ktoré zabraňovali prechodu po chodníku ako aj rodičom s kočiarmi. Toto však nebol jej prvý exces a pri podobnom parkovaní bola prichytená už v minulosti. Keď sa na internete objavili fotografie, Zuzka dostala menší záchval: “Tak ja by som jej len oznámila, že ja si budem parkovať, ako chcem, kedy chcem. Lebo môžem si dovoliť zaplatiť odťahovku či botičku na kolese,” zneli jej odvážne slová.

Do redakcie sa nám ozvala istá Dominika, ktorá Zuze poslala drsný odkaz a priložila aj fotografie: “Nielen že táto osoba nevie parkovať, ona ešte nevie ani len šoférovať, absolútne sa nedokáže radiť z pruhu do pruhu, nevie, na čo je odbočovací pruh a nevie ani, že ľavý pruh sa neblokuje,” rozčuľuje sa nad šoférovaním playmate. Na záver to ešte zaklincovala komentom na urážku, že je sedlaňa: “A dokonca ani nevie, že Čadca je väčšia sedlačina ako Košice. Čiže to, že ma nazvala sedláčkou, beriem s humorom.” Tvrdý odkaz na adresu Zuzy Plačkovej nájdete v obrázkoch.

Ako prezradila incident zažila na vlastné oči pred približne tromi mesiacmi, keď extravagantnú Zuzu videla odchádzať do salónu krásy na nechty. Podľa jej slov mala totiž Zuzana klamať, že si na auto videla a išla tam len na pár minút: “Nechty sa ale robia viac ako hodinu a v tom salóne, kde bola, jej ich robili v časti, kde nemala výhľad na auto,” dodáva. Ako to teda je? Možno sa k situácii opäť vyjadrí aj samotná playmate.

Zdroj/Foto: FUNmagazin.sk, Instagram