V pondelok sa sociálnymi médiami rozšírila prekvapujúca správa o rapperovi Lil Xanovi, ktorý si vďaka chrumkám (ne)užil nepríjemný pobyt v nemocnici. Nie je to však po prvýkrát, čo obľúbený pikantný snack menom Flamin‘ Hot Cheetos spôsobil návštevu nemocnice!

 

Lil Xan, známy 22-ročný rapper na svojom Instagrame zdieľal príspevok, v ktorom opisuje celý incident. Vysvetľuje v ňom, že v ten deň musel navštíviť nemocnicu, do ktorej ho však neposlali drogy alebo niečo podobné, ale mohla za to práve táto známa pikantná americká pochúťka, ktorá je obľúbenou náhradou za kvalitnejšie čipsy.

Hudobníkovi poškodili žalúdok a dokonca z nich aj vracal krv, fanúšikovia sa obávali, že kvôli zdravotným problémom ani neodštartuje svoju tour Total Xanarchy, ktorá mala začať v stredu v New York City. Rapper však tieto obavy ihneď zahnal, v popise príspevku na Instagrame vyhlásil, že sa cíti lepšie ako kedykoľvek predtým. „Nezabudnite mi na stage hodiť nejaké Hot Cheetos!“ zavtipkoval na úkor celej situácie.

Cheetos sú však naozaj tŕňom v oku lekárov už dlhšiu dobu, ich konzumácia vo väčšom množstve môže spôsobiť podráždenie žalúdka a iné nežiaduce vedľajšie účinky. V júli dokonca žena menom Rene Craighead oznámila, že boli jedným z dôvodov, pre ktoré jej dcéra musela podstúpiť operáciu žlčníka. Na jedenie príliš veľkého množstva oranžovej lahôdky si teda v budúcnosti dajte pozor!

https://www.instagram.com/p/BoIZVZTnZLD/?taken-by=xanxiety

Zdroj/Foto: instagram.com, noizz.azet.sk, bbc.com