Nedávny sviatok zamilovaných prežívali ako Slováci v intímnej atmosfére svojich domovov, tak aj celebrity, ktoré už svoje zážitky stihli pozdieľať na sociálnych sieťach. Kým napríklad Zuzana Plačková s manželom kúpajúc sa v ružiach neváhali zaujať poriadne s*xi pózu, Dara Rolins zas zverejnila kontroverzný záber, na ktorom sa bozkáva so svojou dcérou.

Ani speváčkin bývalý priateľ Patrik “Rytmus” Vrbovský nezaháľal. Svojej manželke Jasmíne Alagič Vrbovskej kúpil obrovskú kyticu ruží a pridal vyznanie, aké by nepochybne dojalo každú ženu – až na expartnerky.

“Ona je môj každodenný Valentín. Život pred ňou bol viac o mojich záujmoch a mojej ceste. Odvtedy, čo som ju stretol, môj život dostal nový rozmer ako žiť našu cestu a hlavne názor, ktorý si budem pamätať do konca života – nebyť zaľúbený iba na začiatku, ako väčšina, ale celý život. Jej bytie, osobnosť a pohľad na život mi dalo veľké zrkadlo, čo je pravý život,” porovnáva raper obdobie “pred Jasmínou a po nej”.

Čo si o tomto všetkom pomyslí Dara Rolins, s ktorou kedysi Rytmus tvoril “najzamilovanejší párik šoubiznisu”, ktorý sa týmto spôsobom prezentoval úplne všade, sa môžeme len domnievať.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/rytmusking | Foto: Facebook/Team Rytmus, Instagram/dararolins_vermi, rytmusking