Každý rodič považuje svoje dieťa za nádherné, no rodina Clementsovcov si skutočne môže povedať, že ich ratolesti patria k najkrajším na svete. Nesvedčia o tom len tisícky fanúšikov, pozitívnych komentárov či pracovných ponúk. Stačí, keď sa nich pozriete a ostanete v nemom úžase.

 

Ava Marie & Leah Rose Clements majú síce len 8 rokov, no už teraz sa môžu pýšiť titulom najkrajšie dvojičky na svete. Fanúšikov majú po celom svete a na Instagrame ich sleduje viac ako milión odoberateľov. Dievčatá si svojou krásou získali každého, kto videl ich fotografie a niet sa čomu ani čudovať.

Málokto ale vie, že dvojičky majú aj staršieho brat Chasa Roberta, ktorý sa tiež venuje modelingu a rodičia všetkých troch plne podporujú. Krása a pôvab sa v rodine Clementsovcov zjavne dedí, pretože aj chlapec vyzerá výborne a určite o ňom ešte budeme veľa počuť. Na sociálnej sieti má zatiaľ len 46-tisíc followerov, čo je oproti jeho úspešným sestrám zanedbateľné číslo, no fanúšičky sa budú určite hrnúť jedna radosť a časom sa z neho možno stane aj lámač ženských sŕdc. Minimálne výzor na to určite má.

Šťastná rodinka Clementsovcov

Chase so svojimi najkrajšími sestrami

Z Chasa rastie nádejný model

Zdroj/Foto: Instagram/clementstwins, cut2thischase, jaqi_m_clements

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.